Lastele

Lastele

Pakume lastepsühhiaatri konsultatsiooni.   Uuringute tulemuste põhjal kavandame edasise tegevusplaani - otsustame, millised on lapse    arendamiseks vajalikud teenused ning tema hariduslikud erivajadused.   Kui selgub, et lapse mured on eeskätt seotud peresuhetesse kogunenud pingetega, pakume võimalust jätkata psühhoteraapiaga uuringute ajal tuttavaks saanud psühhiaatri juures. Pere aktiivne kaasamine alates esimesest kohtumisest on üks võtmeküsimusi. Vanemate nõustamine või pereteraapia seotakse sageli lapse või nooruki individuaalteraapiaga. Pakume lastepsühhiaatri konsultatsiooni.   Uuringute tulemuste põhjal kavandame edasise tegevusplaani - otsustame, millised on lapse    arendamiseks vajalikud teenused ning tema hariduslikud erivajadused.   Kui selgub, et lapse mured on eeskätt seotud peresuhetesse kogunenud pingetega, pakume võimalust jätkata psühhoteraapiaga uuringute ajal tuttavaks saanud psühhiaatri juures. Pere aktiivne kaasamine alates esimesest kohtumisest on üks võtmeküsimusi. Vanemate nõustamine või pereteraapia seotakse sageli lapse või nooruki individuaalteraapiaga.
Lastele Lastele

Lastele

Pakume lastepsühhiaatri konsultatsiooni.

 

Uuringute tulemuste põhjal kavandame edasise tegevusplaani - otsustame, millised on lapse  arendamiseks vajalikud teenused ning tema hariduslikud erivajadused.

 

Kui selgub, et lapse mured on eeskätt seotud peresuhetesse kogunenud pingetega, pakume võimalust jätkata psühhoteraapiaga uuringute ajal tuttavaks saanud psühhiaatri juures. Pere aktiivne kaasamine alates esimesest kohtumisest on üks võtmeküsimusi. Vanemate nõustamine või pereteraapia seotakse sageli lapse või nooruki individuaalteraapiaga.

Lapse nimi*
Lapse vanus*
Vanema telefon*
Vanema e-post*
Probleemi lühikirjeldus*
Lastele
Vastuvõtule registreerumiseks klõpsa registratuuri nuppu Registreerima
NB! Konsultatsioonid on tasulised.

TUTVUSTUS
TST centrum pakub kaasaegseid psühholoogilise nõustamise ja teraapia
vorme lastele, täiskasvanutele kui ka praktiseerivatele psühholoogidele.

TERAAPIA
Psüühikahäirete raviks kasutatakse tänapäeval valdavalt medikamentoosset ravi ja erinevaid psühhoteraapia meetode. 

REGISTEERU
Vastuvõtule registreerumiseks täida registreerumisvorm lehel "Lastele", "Täiskasvanule" või "Kolleegile", nii saad postitada kõik vajalikud andmed.

KONTAKT
TST centrum OÜ,
Sõbra 56, Tartu 51013
Saada e-mail
Kontakttelefon (+372) 585 577 80

www.tstcentrum.ee copyright © 2023 TST centrum OÜ